Anna Oszajca

Anna Oszajca

Mentorka i trenerka

Twórczyni i producentka video, trenerka autoprezentacji medialnej i mentorka holistycznego podejścia do tworzenia marki osobistej. Anna jest także założycielką Akademii Medialnej. Certyfikowana trenerka Instytutu NAO, ekspertka w Heksagon Group i zdobywczyni fakultetu Uniwersytetu w Cambridge. Konferansjerka wielotysięcznych wydarzeń biznesowych, sportowych i muzycznych; dziennikarka radiowa i prezenterka.

Anna stworzyła od podstaw bądź koordynowała łącznie ponad 13 tysięcy godzin nagrań wideo – między innymi programów, reklam i wywiadów. Autorka programów: Polish SHOW – Eava FM, Plener TV – Fonografika, Miejski Rytm – Fonografika, Lunch LIVE – Facebook, Anna Marka Show – Klub 555, Dzień dobry marko – Heksagon PRO, Fresh Art – YouTube. 

Przed przekazaniem wiedzy swoim podopiecznym, najpierw sprawdza wybraną teorię i narzędzia w swoich działaniach. Nagrała wiele transmisji na żywo, napisała mnóstwo postów, bywała na sektach wydarzeń biznesowych. Szkoli wszystkich, którzy chcą wyrażać siebie i swoją markę. Jej Akademia Medialna jest przestrzenią ludzi nowych mediów, w której kształci i rozwija mentalność do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Kształciła się w Warszawie z zakresu marketingu, reklamy i zarządzania. Przedmiotem jej pracy magisterskiej jest wnikliwa analiza treści kilkuset reklam telewizyjnych. 

Prywatnie kolekcjonuje sztukę, jest fanką nocnych spacerów, wartościowych dyskusji i melomanką. Anna dzieli swoje życie pomiędzy Krakowem a Londynem. Podkreśla, że bohema obu tych miast idealnie wpisuje się w jej barwną osobowość. 

Szkolenia

Jako trenerka, podczas szkolenia „Marka Osobista Marką Sukcesu, pomaga swoim klientom zbudować swoją markę, spójną z ich wartościami i taką, która odniesie sukces; a na szkoleniu „Kamera, Akcja! Autoprezentacja Medialna wspiera swoich klientów w zdobywaniu pewności siebie przed kamerą. Dodatkowo zapewnia im odpowiednią wiedzę i narzędzia, by mogli wykorzystywać wideo w budowaniu swojej marki.

Grupa ekspercka „Akademia Medialna – Anna Oszajca”

Anna oferuje abonamentowy dostęp do swojej zamkniętej grupy eksperckiej, w której:

  • wspiera członków w budowaniu swojej marki;
  • uczy tworzenia treści, zarówno w formie audio, video, jak i pisanych;
  • dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz znanymi jej narzędziami.

Ale to nie wszystko! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat grupy Ani, kliknij w „Akademia Medialna – Anna Oszajca”.

Artykuły Eksperta

Jak opowiadać o sobie? – autoprezentacja i storytelling 
25 kwietnia 2022
Ok 7 min.

Jak opowiadać o sobie? – autoprezentacja i storytelling 

Czy zdarzyło Ci się być w sytuacji, kiedy musisz przedstawić się i zaprezentować przed grupą osób, które widzisz po raz pierwszy? Jakie emocje wtedy czujesz? Czy […]

Co to jest marka osobista? – najpierw zrozum
17 marca 2022
Ok 9 min.

Co to jest marka osobista? – najpierw zrozum

Czy wiesz, że każdy z nas buduje swoją markę osobistą? Różnica jest taka, że jedni robią to świadomie, a drudzy nie. Z tym wiąże się też […]

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book