Magdalena Daniłoś

Magdalena Daniłoś

Coachka, mentorka i trenerka

Coachka, trenerka i mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Kobieta wysoko wrażliwa, autorka bloga magdalenadanilos.pl i absolwentka filozofii, która żyje myślą stoicką. Pomaga swoim klientom troszczyć się o siebie i własne potrzeby, a dodatkowo w swojej pracy bardzo podkreśla ważność obserwacji i akceptacji własnych emocji, myśli i wrażeń, które płyną z naszego ciała.

Magda często pyta siebie o przyczynę różnych zdarzeń. Przez większość swojego życia kierowała się rozumem, a logika była dla niej mocnym oparciem. W końcu jednak okazało się, że żyła w nieświadomości, że jest osobą wysoko wrażliwą. Zrozumienie tego bardzo odmieniło jej życie. Dlatego właśnie dziś to serce jest dla niej oparciem i to z jego poziomu komunikuje się z innymi. Jako marketer i szkoleniowiec pracowała przez lata z największymi markami w Polsce. Jednak w końcu zrozumiała, że największe szczęście daje jej życie, w którym może znaleźć przestrzeń na dbanie o siebie i swoje potrzeby. Kontakt ze sobą zapewnia jej medytacja, joga oraz praktykowanie uważności. Jest nauczycielką praktyki świadomego śnienia – jogi nidry. Na swoich warsztatach pracuje właśnie poprzez jogę nidrę i medytację, ale także uważność i metodę uwalniania emocji (EFT).

Samowspółczucie i życzliwość dla siebie to dwie bardzo istotne dla niej umiejętności. Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie dzięki wrażliwości, odwadze i z życzliwością dla siebie. Z dużą uważnością obserwuje otaczający ją świat i głęboko wierzy, że nic nie dzieje się bez powodu; że wszystko jest ze sobą powiązane. Jednocześnie wierzy, że to, czego potrzebujemy do szczęścia – mamy w sobie, więc musimy to tylko odnaleźć. A w tym procesie bardzo ważna jest właśnie umiejętność dawania sobie samemu życzliwości.

Prywatnie Magda jest szczęśliwą żoną i mamą dorastającego syna, a ich codzienne życie dopełnia psi przyjaciel – Emmet.

Szkolenia

Jako trenerka, podczas szkolenia „Umysł ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu”, Magda wspiera swoich klientów w przejmowaniu kontroli nad tym, co czują, i uczy ich odpowiedniego rozumienia siebie i swoich emocji. Z kolei na wyjazdowym warsztacie „Odkryj siebie” pomaga im otworzyć się na siebie, poznać siebie i skupić na swoim wnętrzu i swoich potrzebach.

Grupa ekspercka „Zacznij od siebie – Magdalena Daniłoś”

Magda oferuje dostęp do swojej eksperckiej grupy abonamentowej, w której:

  • uczy odkrywać swoje potrzeby i skupiać się na nich;
  • pomaga doceniać i czerpać siłę ze swojej wrażliwości;
  • pracuje z uczestnikami poprzez takie techniki, jak: EFT, medytacja, joga nidra czy wizualizacja.

I to jeszcze nie wszystko! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej grupy, to kliknij w „Zacznij od siebie – Magdalena Daniłoś”.

Artykuły Eksperta

Jak odpoczywać? – sztuka odpoczynku
22 grudnia 2021
Ok 9 min.

Jak odpoczywać? – sztuka odpoczynku

Czy wiesz, jak odpoczywać i dlaczego w ogóle warto to robić? Odpoczynek, choć wydaje się naturalną i potrzebną częścią życia, często jest właśnie tym elementem, z […]

Co to jest medytacja i na czym polega?
30 listopada 2021
Ok 7 min.

Co to jest medytacja i na czym polega?

Na pewno nie raz zdarzyło Ci się usłyszeć, że medytacja pomaga walczyć ze stresem i bezsennością, uczy koncentracji, korzystnie wpływa na stan zdrowia, a nawet wspiera […]

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book