W tym miejscu znajdziesz listę wszystkich autorek i autorów wpisów dostępnych na portalu. Wszyscy są związani w jakiś sposób z rozwojem osobistym i konkretną jego sferą. Wśród nich znajdziesz również specjalistów z zakresu wybranych obszarów Heksagonu Szczęścia.

Na tej liście nie znajdziesz naszych ekspertów. Jeśli chcesz lepiej ich poznać i sprawdzić ich wpisy, rozwiń listę „Nasi eksperci” w menu głównym i wybierz interesującą Cię osobę.

Alicja Czerwińska
Autor na portalu

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Anna Krachało
Autor na portalu

Nauczycielka jogi z ponad 17-letnim stażem nauczycielskim. Swoją przygodę z jogą rozpoczęła w 2004 roku i już po 2 latach uzyskała stopień Instruktora Rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi pod okiem Janusza Szopy na AWF w Katowicach. Uczestniczka niezliczonej liczby warsztatów pogłębiających jej wiedzę z nauczycielami z całego świata, a jej nauczycielem wiodącym jest Balu Thevar, do którego podróżuje aż do samych Indii, aby uczyć się tam, gdzie joga ma swój początek. Miłośniczka pracy systemowej i holistycznego podejścia do zdrowia – ukończyła Kurs ziołolecznictwa wg Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, Dietetyki, Gua Sha w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie. Ceni sobie w życiu możliwość obserwowania zmian, jakie zachodzą u jej uczniów na poziomie ciała i emocji pod wpływem praktyki jogi i praktyki oddechu.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Barbara Szłapka
Redaktor i Autor na portalu

Z pisaniem i redakcją tekstów związana hobbystycznie już od wielu lat, zawodowo Specjalistka ds. treści internetowych i redaktorka naczelna portalu „Obudź się”. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, choć dziennikarskie doświadczenia skłoniły ją jednak do pójścia w stronę marketingu. Od roku spełnia się zawodowo w firmie szkoleniowej, dzięki której zgłębia tajniki rozwoju osobistego. Prywatnie miłośniczka książek, muzyki, zwierząt i zachodów słońca.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Karolina Szafrańska
Autor na portalu

Podróżniczka, miłośniczka roślinnej kuchni, copywriterka. Zawodowo przekształca koncepcje kreatywne na teksty skłaniające do działania. Prywatnie zgłębia tajniki własnego umysłu praktykując medytację i poznaje ograniczenia ciała, ćwicząc jogę. Wyznaje teorię, że świadomy ruch jest bramą do otwarcia się na rozwój osobisty.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Katarzyna Kuźnik
Autor na portalu

Copywriterka i portugalistka. Kocha słowo pisane. Kiedy nie pisze, uczy języka polskiego jako obcego oraz języka portugalskiego. Czasem tłumaczy (PT ‹› PL). Uwielbia zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią z innymi. Jeśli chcesz ją poznać lepiej – pod tym linkiem masz taką okazję: copykatkaspace.wordpress.com.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Mateusz Warmuz
Autor na portalu

Przedsiębiorca, finansista, psycholog. Współwłaściciel i Prezes Zarządu firmy PDF Financial Mentoring, właściciel marki trzyportfele.pl, autor kursów finansowych. W branży finansowej od niemal 8 lat. W tym czasie pomógł ponad tysiącu osobom zbudować osobiste lub firmowe bezpieczeństwo finansowe. W swojej pracy skupia się na psychologicznym oraz technicznym aspekcie zarządzania finansami. Uważa, że każdy dorosły, odpowiedzialny finansowo człowiek powinien skupić się na budowie trzech portfeli: zabezpieczeń, oszczędności oraz inwestycji. Sam postępuje tak w kwestii swoich finansów. Poza swoją standardową działalnością konsultuje procesy finansowe dla firm z sektora MMŚP. Hobbystycznie pisze artykuły, edukuje i pochłania książki.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Patrycja Jarzembowska
Autor na portalu

Pisaniem zajmuje się od czasów szkolnych, kiedy to zaczęła prowadzić swój pierwszy pamiętnik, ale od niedawna dotyka ważnych tematów. Ukończyła zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie studentka, a zarazem pasjonatka psychologii. Prywatnie wielbicielka książek poszerzających światopogląd, tańca, artystycznej fotografii oraz ludzi w swoim otoczeniu. Ucieka w góry, gdy tylko ma chwilę wolnego czasu.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Wiktor Tokarski
Autor na portalu

Coach, trener biznesu, doktor socjologii, trener metodologii persolog®. Spełniony w życiu zawodowym i prywatnym mężczyzna, który uwielbia pracę z ludźmi, a najbardziej cieszą go konkretne rezultaty klientów. Uczy, jak wychodzić poza ograniczające schematy myślowe, jak budować pewność siebie i asertywnie komunikować się z innymi. Pomaga klientom w efektywnym zarządzaniu sobą w czasie, a także w budowaniu wydajnych zespołów, komunikacji interpersonalnej i rozwiązywaniu konfliktów. W czasie swojej pracy chętnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale także doświadczeniem. Kocha psy i podróże. Do tej pory odwiedził ponad 45 krajów na 5 kontynentach i jest właścicielem ślicznego samojeda, z którym chętnie spędza swój czas wolny.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book