W tym miejscu znajdziesz listę wszystkich autorek i autorów wpisów dostępnych na portalu. Wszyscy są związani w jakiś sposób z rozwojem osobistym i konkretną jego sferą. Wśród nich znajdziesz również specjalistów z zakresu wybranych obszarów Heksagonu Szczęścia.

Na tej liście nie znajdziesz naszych ekspertów. Jeśli chcesz lepiej ich poznać i sprawdzić ich wpisy, rozwiń listę „Nasi eksperci” w menu głównym i wybierz interesującą Cię osobę.

Alicja Czerwińska
Autor na portalu

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Barbara Szłapka
Redaktor i Autor na portalu

Z pisaniem i redakcją tekstów związana hobbystycznie już od wielu lat, zawodowo Specjalistka ds. treści internetowych i redaktorka naczelna portalu „Obudź się”. Ukończyła studia magisterskie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, choć dziennikarskie doświadczenia skłoniły ją jednak do pójścia w stronę marketingu. Od roku spełnia się zawodowo w firmie szkoleniowej, dzięki której zgłębia tajniki rozwoju osobistego. Prywatnie miłośniczka książek, muzyki, zwierząt i zachodów słońca.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Karolina Szafrańska
Autor na portalu

Podróżniczka, miłośniczka roślinnej kuchni, copywriterka. Zawodowo przekształca koncepcje kreatywne na teksty skłaniające do działania. Prywatnie zgłębia tajniki własnego umysłu praktykując medytację i poznaje ograniczenia ciała, ćwicząc jogę. Wyznaje teorię, że świadomy ruch jest bramą do otwarcia się na rozwój osobisty.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Katarzyna Kuźnik
Autor na portalu

Copywriterka i portugalistka. Kocha słowo pisane. Kiedy nie pisze, uczy języka polskiego jako obcego oraz języka portugalskiego. Czasem tłumaczy (PT ‹› PL). Uwielbia zdobywać nową wiedzę i dzielić się nią z innymi. Jeśli chcesz ją poznać lepiej – pod tym linkiem masz taką okazję: copykatkaspace.wordpress.com.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Patrycja Jarzembowska
Autor na portalu

Pisaniem zajmuje się od czasów szkolnych, kiedy to zaczęła prowadzić swój pierwszy pamiętnik, ale od niedawna dotyka ważnych tematów. Ukończyła zarządzanie zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie studentka, a zarazem pasjonatka psychologii. Prywatnie wielbicielka książek poszerzających światopogląd, tańca, artystycznej fotografii oraz ludzi w swoim otoczeniu. Ucieka w góry, gdy tylko ma chwilę wolnego czasu.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
Wiktor Tokarski
Autor na portalu

Coach, trener biznesu, doktor socjologii, trener metodologii persolog®. Spełniony w życiu zawodowym i prywatnym mężczyzna, który uwielbia pracę z ludźmi, a najbardziej cieszą go konkretne rezultaty klientów. Uczy, jak wychodzić poza ograniczające schematy myślowe, jak budować pewność siebie i asertywnie komunikować się z innymi. Pomaga klientom w efektywnym zarządzaniu sobą w czasie, a także w budowaniu wydajnych zespołów, komunikacji interpersonalnej i rozwiązywaniu konfliktów. W czasie swojej pracy chętnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą, ale także doświadczeniem. Kocha psy i podróże. Do tej pory odwiedził ponad 45 krajów na 5 kontynentach i jest właścicielem ślicznego samojeda, z którym chętnie spędza swój czas wolny.

Ostatnie artykuły tego autora:

Wszystkie artykuły
POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book