Bucket List Summit – Twoja droga do marzeń

Bucket List Summit – Twoja droga do marzeń

05 grudnia 2022
1.97K
7 min.
0

Stosując duże uproszczenie, możemy podzielić ludzi na dwie grupy. Tych, którzy wierzą, że mają wpływ na swoje życie, oraz tych, którzy uważają, że większość zdarzeń i sytuacji jest wynikiem zbiegu okoliczności. Pierwsi działają, podczas gdy drudzy czekają. Na odpowiedni moment, okoliczności czy warunki. A Ty? W którym gronie osób chcesz być? Jak możesz to osiągnąć? Zapisz się już dziś na wydarzenie, którego celem jest przygotowanie planu, który pozwoli Ci na spełnienie swoich marzeń i życie w pełni. Dołącz do Bucket List Summit

Czym jest Bucket List Summit? 

Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia. 

Powyższy cytat bardzo dobrze oddaje ideę Bucket List Summit

Summit to obszerne, tematyczne wydarzenie, które zrzesza różnych ekspertów z poszczególnych dziedzin, aby wymienić się doświadczeniami, wskazówkami i spostrzeżeniami w konkretnym temacie.  

Bucket List Summit dotyczy spełniania marzeń, a mówiąc dobitniej – rzeczy, które każdy z nas ma zamiar zrobić przed śmiercią. Idea samego wydarzenia wspiera proaktywne życie i ciągłe poszukiwanie swojej drogi spełnienia. Dla każdego eksperta jest to temat rozumiany bardzo szeroko, dlatego rozmowy są niezwykle inspirujące i dotykają skrajnie odmiennych kwestii dotyczących spełniania marzeń. Różnimy się jako ludzie – tolerancją na podejmowanie ryzyka, odpornością psychiczną, statusem, wykształceniem, poprzednimi doświadczeniami czy stylem życia. Właśnie dzięki tym odmiennościom, każdy z uczestników jest w stanie wynieść dla siebie zupełnie inne wnioski i przemyślenia. 

Tak naprawdę większość z nas może nawet nie mieć sprecyzowanych swoich marzeń – co automatycznie czyni je niemożliwym do zrealizowania. Niektórzy mogą borykać się z niewspierającymi przekonaniami, jak na przykład: „I tak mi się nie uda”, „Nie ma sensu próbować” czy „Nie mam wystarczająco dużo czasu, pieniędzy, umiejętności”. Inni natomiast wiedzą, czego chcą, ale nie wiedzą, jakie działania przybliżą ich do zdobycia celu. Rozmowy prowadzone podczas Bucket List Summit stanowią kompleksowy przewodnik – od rozpoznania swoich ukrytych marzeń po ułożenie je w plan i codzienne motywowanie się do jego realizacji. 

Pierwszy rozwojowy summit w Polsce – Bucket List Summit 

Pierwszy raz Bucket List Summit odbył się w dniach 09-15.05.2022 r. Głos zabrało wtedy 5 ekspertów – zarówno z rozwoju osobistego, jak i samodyscypliny, coachingu, self-care, biohackingu czy nawet marketingu. Wszystkie rozmowy zostały nagrane i udostępnione online na 24 godziny. Każdy uczestnik mógł je odtworzyć w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten projekt spotkał się z niesamowitym zainteresowaniem, ponieważ wzięło w nim udział ponad osób 6500 osób! Przemyślenia, wnioski i porady ekspertów poruszyły serca i emocje tysięcy odbiorców. Przez 7 dni uczestnicy przechodzili mentalną i fizyczną zmianę. Od pomysłu i wizji nastąpiło przejście do pewności siebie i działania. Efekt? Każdy uczestnik miał okazję stworzyć swoją bucket list (czyli tzw. listę marzeń) i zacząć wdrażać ją w życie. 

Skoro pierwsza edycja Bucket List Summit okazała się tak ogromnym sukcesem, kolejnym krokiem było ponowne odtworzenie wydarzenia. Jednak tym razem w ulepszonej wersji.  

Wydarzenie, na które wszyscy czekali – Bucket List Summit 2! 

Podczas drugiej edycji rozwojowego summitu na uczestników czeka jeszcze więcej atrakcji. Czas trwania wydarzenia oraz forma nie zmieniają się. Natomiast zadbano o to, aby zapewnić dwukrotnie większą ilość wzruszeń, przemyśleń i wskazówek. Pojawią się zupełnie nowi goście, poruszający intrygujące tematy. Tym razem eksperci prowadzili ze sobą rozmowy na temat realizacji własnych marzeń. To będzie stanowić zarówno inspirację, jak i motywację dla zapisanych uczestników – pokazują, że żadne marzenie nie jest zbyt odległe. Wystarczy odpowiednio podejść do jego realizacji. 

Jest to już kolejna edycja, zatem oprócz nowych rozmów, zapisane osoby otrzymają również dostęp do nagrań z poprzedniej edycji. Wydarzenie wciąż pozostaje w formule online. Łącznie głos zabierze 11 wybitnych ekspertów, podczas 13 motywujących rozmów, trwających 7 dni. 

Wciąż można bezpłatnie brać udział w summicie, który rozpoczyna się już w poniedziałek 12.12.2022 r. Aby dołączyć należy zapisać się na stronie: https://summit.heksagonpro.pl/ 

Jakich nowych prelegentów można się spodziewać? 

Podczas drugiej edycji udostępnione zostaną rozmowy aż z trzynastoma ekspertami. Kim są? 

  • Fryderyk Karzełek – twórca Klubu 555, przedsiębiorca, założyciel i pomysłodawca Heksagon Group, twórca autorskich szkoleń oraz autor książek.
  • Jacek Walkiewicz – psycholog, mówca, autor programów szkoleniowych i inspirujących wykładów, które na Yotube TEDx zdobyły ponad 9 mln odsłon.
  • Ewelina Stępnicka – historianka i neolożka, uczy, jak poznać i pokochać siebie. Kieruje się przesłaniem: „Jesteś cudem do odkrycia, a nie problemem do naprawienia”.
  • Mateusz Kusznierewicz – dwukrotny mistrz olimpijski, mistrz świata oraz żeglarz;  Marcin Osman – przedsiębiorca internetowy, praktyk sprzedaży i marketingu, wydawca amerykańskich bestsellerów i autor książek biznesowych.
  • Anna Skura – podróżniczka, przedsiębiorczyni i kobieta, która odważyła się spełniać swoje marzenia oraz stawiać wszystko na jedną kartę.
  • Mateusz Roobens Ledwig – młody przedsiębiorca, influencer i dyrektor kreatywny, zrzeszający w social mediach społeczność ponad 200 tys. osób;  Magdalena Daniłoś – trenerka oraz mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie, certyfikowana trenerka MTQ Plus®, kobieta wysoko wrażliwa.
  • Anna Oszajca – trenerka marek osobistych i video mobile marketingu oraz założycielka Akademii Medialnej.
  • Barbara Lech – dyplomowana coachka, autorka książek i kursów oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego, a także dyrektorka Oddziału Śląskiego Izby Coachingu.
  • Wojciech Strąg – Biohacker, kwalifikowany trener personalny i dietetyk sportowy, wspiera ludzi w dbaniu o prawidłowe nawyki i podejście do zdrowia.

Więcej informacji o prelegentach znajduje się na stronie wydarzenia: https://summit.heksagonpro.pl/

Czy udział w Bucket List Summit jest dla Ciebie? 

To wydarzenie kierowane do osób, które pragną od życia czegoś więcej. Jeśli czujesz, że dopadła Cię rutyna, którą chcesz pożegnać i zamienić swoje marzenia w realny plan to wydarzenie jest właśnie dla Ciebie. Dołącz, nabierz motywacji i odwagi do tego, by zmienić swoją codzienność i nadać swojemu życiu głęboki sens. 

Zobacz, w krótkim video, co o tym wydarzeniu mówi jeden z ekspertów – Fryderyk Karzełek. 

W Bucket List Summit można wziąć udział w pełni bezpłatnie. Wystarczy wypełnić formularz zapisu, który znajduje się na stronie: https://summit.heksagonpro.pl/. Należy jedynie pamiętać, aby wpisać aktualny adres e-mail, ponieważ na niego przychodzą wiadomości z linkami do rozmów ekspertów. 

Wydarzenie już się odbyło?   

Jeśli czytasz ten artykuł w momencie, kiedy zapisy na Bucket List Summit zostały już zamknięte, zawsze możesz dołączyć do listy oczekujących. Dzięki temu w pierwszej kolejności otrzymasz informację o kolejnej edycji wydarzenia. Znajdziesz ją po wejściu na główną stronę wydarzenia.

Bucket List Summit czeka na Ciebie!

„Nie da się w życiu nie iść żadną drogą. Ona jest zawsze — dłuższa lub krótsza, prosta lub pełna zakrętów, gładka bądź wyboista. Może prowadzić prosto do celu albo swoimi zawiłościami skierować nas na bezdroża” – mówi Fryderyk Karzełek. Nasz los jest w pełni w naszych rękach. Nigdy nie jest za późno, by zacząć spełniać swoje marzenia. Jednak zawsze jest za późno, by czekać na odpowiedni moment. Dlatego, jeśli Twoje marzenia są dla Ciebie ważne i chcesz wreszcie nadać im priorytet – Bucket List Summit został stworzony z myślą o Tobie. Zapisz się na kolejną edycję już dziś! 

Tymczasem zostawiamy Cię z wpisem: „Dlaczego warto marzyć i jak marzyć?” – sprawdź koniecznie i rób to, ale dobrze!

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book