Barbara Lech

Barbara Lech

Coachka, mentorka i trenerka

Trenerka narzędzia MindSonar® i persolog®, Reiss Profile® Master oraz dyplomowany coach z ponad 10 tysiącami godzin pracy w gabinecie; autorka książek, szkoleń i unikalnych programów oraz narzędzi rozwoju osobistego. Pomaga ludziom zbudować w sobie pewność siebie i asertywność. A także tak zarządzać sobą w czasie, by mieć go również dla siebie. 

W latach 2016-2019 była wicedyrektorem, a potem dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. W 2016 roku została wyróżniona statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality. Dwa lata później, w 2018 roku, była nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: „Osobowość Roku” w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymała nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu. 

Prywatnie Barbara jest szczęśliwą kobietą i mamą dwójki dorastających pociech – córki i syna. Największą przyjemność sprawia jej wspieranie i obserwowanie podopiecznych w drodze do realizacji ich upragnionych celów i marzeń. Dba nie tylko o rozwój innych, ale i własny. Kiedy nie szkoli, można spotkać ją na basenie, spacerze lub w hamaku. Towarzyszy jej dobra kawa, książki i zwierzęcy przyjaciele – koty, Pepsi i Cola. Jej ulubionym kolorem jest żółty, a znakami rozpoznawczymi – żółty fotel i motyle skrzydła.

Szkolenia

Jako trenerka, podczas szkolenia „Asertywna pewność siebie w komunikowaniu”, pomaga swoim klientom komunikować się z innymi zgodnie ze swoimi potrzebami i uczy ich odmawiać w taki sposób, by nie ranić innych i pozostawać w zgodzie z samym sobą; z kolei na szkoleniu „Zarządzanie stresem” uczy ich zarządzania stresem, rozumienia go i wykorzystywania na swoją korzyść. 

Grupa ekspercka „Czas na efekty – Barbara Lech”

Basia oferuje dostęp do swojej zamkniętej grupy abonamentowej, w której:

  • wspiera w realizacji celów i motywuje;
  • pomaga żyć w zgodzie z tym, czego się chce i potrzebuje;
  • dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz przydatnymi ćwiczeniami i narzędziami.

A to jeszcze nie wszystko! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o grupie, kliknij w „Czas na efekty – Barbara Lech”.

Artykuły Eksperta

Jak budować pewność siebie?
09 listopada 2021
Ok 10 min.

Jak budować pewność siebie?

Pewność siebie wciąż jeszcze bywa kojarzona z negatywną cechą charakteru. Ludzie czasem mawiają, że ktoś jest „zbyt pewny siebie” i często to ich odstrasza. Niektórzy postrzegają […]

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book