Podsumowanie II edycji Konferencji „Obudź się!” – relacja

Podsumowanie II edycji Konferencji „Obudź się!” – relacja

07 lipca 2022
1.62K
3 min.
0

1000 osób. 4 ekspertów Heksagon PRO. 4 znakomite prelekcje. Wyjątkowy gość specjalny. Niesamowita motywacja i energia, by wnieść swój rozwój osobisty na kolejny poziom – zapraszamy na podsumowanie II edycji Konferencji „Obudź się!”. 

Na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego AMBEREXPO 11 czerwca 2022 roku miała miejsce Konferencja rozwojowa „Obudź się!”. Mimo tego, iż to już drugie tego rodzaju wydarzenie, to Konferencja w Gdańsku była wyjątkowym i premierowym przeżyciem pod wieloma względami. Między innymi dlatego, że pierwszy raz prelegenci mogli spotkać się z uczestnikami na żywo! 

Podsumowanie II edycji Konferencji „Obudź się!”

Druga edycja Konferencji rozwojowej „Obudź się!” przyciągnęła prawie 1000 osób zainteresowanych rozwojem, przekraczaniem swoich granic i świadomych swoich prawdziwych możliwości. Podczas Konferencji, uczestnicy mieli okazję wysłuchać prelekcji ekspertów Heksagon PRO w zakresie odwagi, budowania pewności siebie, marki osobistej czy też rozwoju osobistego. Dodatkowo, trenerki Heksagon Health zadbały o dobre samopoczucie uczestników, prowadząc krótki trening wprost ze sceny. W przerwach między wystąpieniami, eksperci podpisywali książki oraz robili sobie zdjęcia z uczestnikami, a w kuluarach wręcz wrzało od rozwojowych idei i przemyśleń. Nawiązaliśmy nowe relacje z osobami o podobnych wartościach. Porozmawialiśmy o tym, co trudne, ale również o tym, co piękne i wartościowe.  Lecz przede wszystkim nabraliśmy wiary w swoje możliwości!

Wróćmy wspomnieniami do tamtego dnia. Zapraszamy na obejrzenia fotograficznego podsumowania drugiej edycji Konferencji „Obudź się!”.  

Jeżeli chcesz opublikować zdjęcie, na którym jesteś, w swoich mediach społecznościowych użyj hashtagów: #KonferencjaObudzSie #HeksagonPRO. W ten sposób będziemy mogli je zobaczyć i polubić. 😊

III edycja Konferencji „Obudź się!” już w październiku!

Dziękujemy za Waszą energię, emocje, wzruszenia i budujące rozmowy. Dzięki temu wydarzeniu, okazało się, jak bardzo potrzebujemy wspierającego otoczenia i motywacji, aby mimo przeszkód nie poddawać się i móc osiągać swoje cele. Nasze spotkanie uświadomiło nam, jak bardzo potrzebujecie wspólnie z nami ładować swoje baterie, aby z odwagą przekraczać granice. Dlatego zapowiadamy, że odbędzie się kolejna, tym razem już trzecia edycja rozwojowej Konferencji „Obudź się!”. Czego możesz spodziewać się tym razem? 

  • Spotkania w samym sercu Polski – w Warszawie. 
  • Fantastycznej atmosfery i motywacji do działania – jak dotychczas. 
  • Jeszcze ciekawszych prelekcji ekspertów Heksagon PRO, dopasowanych do potrzeb i problemów, z którymi do nas przychodzicie. 
  • Wystąpienia specjalnego, szóstego prelegenta, którego tożsamość na razie pozostaje tajemnicą! 
  • Ponownie swoją obecnością zaszczyci nas gość specjalny. Tym razem będzie to twórca internetowy, który znalazł sposób na to, aby swoją pasję połączyć z pracą, a przy tym osiągnął sukces w bardzo młodym wieku. 

Trzecia edycja Konferencji rozwojowej „Obudź się!” odbędzie się już 15 października 2022 roku. Jeżeli nie masz jeszcze swojego biletu, zdobądź go, póki są wolne miejsca! 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book