Konsultacja z Doradcą Rozwoju Osobistego Heksagon PRO

Konsultacja z Doradcą Rozwoju Osobistego Heksagon PRO

31 marca 2022
2.11K
4 min.
0

Czym tak naprawdę jest szczęście? Czy są uniwersalne porady, metody, wskazówki, dzięki którym możemy wprowadzić spełnienie i zadowolenie do naszej codzienności? Każdy z nas, kto zamierza być szczęśliwym, powinien zadbać o niezbędny w swoim życiu balans. Czym jest ten balans? To Heksagon Szczęścia. To sześć obszarów, które wzajemnie na siebie oddziałują i które występują w życiu każdego z nas. To praca, którą wykonujesz. Finanse, którymi zarządzasz. Relacje, które budujesz. Zdrowie, o które dbasz. Czas dla siebie. To również Twój permanentny rozwój osobisty, który powinien być właściwie zaplanowany, a w tym właśnie wesprze Cię konsultacja z doradcą rozwoju osobistego.

Czasem ciężko nam właściwie zidentyfikować wyzwania, którym musimy stawić czoła. Nierzadko skupiamy się wyłącznie na tym, czego chcemy, nie widząc tego, czego faktycznie potrzebujemy. Każdy z nas ma inną życiową sytuację, ale nas wszystkich łączy wizja szczęśliwego i spełnionego życia.

Czym jest konsultacja z doradcą rozwoju osobistego i co daje? 

Zazwyczaj ciężko jest nam spojrzeć na swoje życie obiektywnie. Właśnie w nabraniu odmiennej perspektywy pomaga konsultacja z doradcą rozwoju osobistego. Konsultacja to rozmowa, która służy wstępnemu rozpoznaniu życiowej sytuacji i odkryciu tego, co stoi na naszej drodze do osiągnięcia pełni szczęścia i satysfakcji. Ale to nie wszystko! Pomaga w odkryciu także tego, co jest w nas; co możemy i powinniśmy rozwijać i wzmacniać, aby każdego dnia stawać się lepszą wersją siebie.

Czasem wydaje nam się, że znamy źródło problemu, jednak głębsza analiza może wykazać, że nie zauważyliśmy jakiegoś wyzwania, z którym się mierzymy. Możemy uważać, że mamy problemy finansowe, więc uczymy się zarządzania pieniędzmi – zarabiania, oszczędzania lub inwestowania, aby zwiększyć dochody. Jednak źródło tych trudności może leżeć zupełnie gdzie indziej. Być może to problemy zdrowotne nie pozwalają nam efektywnie pracować, przez co nie dotrzymujemy terminów ważnych projektów, nie dajemy z siebie 100% i tracimy szansę na podwyżkę lub awans? Brak tej świadomości sprawia, że pracując nad finansami, w których widzimy przeszkodę, leczymy skutki, a nie przyczyny. Konsultacja jest szansą na to, aby dowiedzieć się, który obszar naszego życia wpływa negatywnie na pozostałe i zaburza naszą wewnętrzną harmonię. Spotkanie z doradcą stanowi nie tylko wstęp do pracy nad problematycznym obszarem, ale i do mądrego zaplanowania swojej drogi rozwoju osobistego.

Animacja wyjaśniająca, czym jest konsultacja z doradcą rozwoju osobistego.

Jak wygląda konsultacja z doradcą?

Konsultacja z doradcą rozwoju osobistego to 20-minutowa rozmowa, najczęściej za pośrednictwem telefonu lub wybranego komunikatora, np. Zooma. Termin i godzinę rozmowy ustalasz według własnych potrzeb i możliwości, kiedy doradca się z Tobą skontaktuje.

Kim jest doradca rozwoju osobistego?

Doradcy rozwoju osobistego to specjaliści, przeszkoleni w zakresie rozwoju osobistego. Na podstawie własnych doświadczeń oraz specjalistycznej wiedzy, z pasją i pełnym zaangażowaniem pomagają innym, wspierają i czuwają nad ich postępami. 

Doradcami są osoby, które dostrzegają wynikające z siebie zależności między zdarzeniami i pułapki, w które często nieświadomie wpadamy. Dzięki doświadczeniu, wiedzą, w jaki sposób osiągnąć cele, na których nam zależy, a także jakie działania przyniosą pożądane efekty. Doradcy to przewodnicy na drodze rozwoju osobistego i zmiany życia na lepsze.

Jak zapisać się na konsultację z doradcą rozwoju osobistego?

Jeżeli chcesz skorzystać z darmowej konsultacji z doradcą rozwoju osobistego, wystarczy, że wypełnisz jeden formularz.

Doradca skontaktuje się z Tobą, aby uzgodnić termin konsultacji. Pamiętaj, że sama konsultacja do niczego nie zobowiązuje. To tylko 20 minut, które może zmienić Twoje życie.

Twoje życie jest w Twoich rękach

Czy chcesz poczuć prawdziwe szczęście i spełnienie w życiu? Działać zgodnie z tym, czego chcesz i potrzebujesz? Dostrzec swój potencjał, wzmocnić go i zacząć skutecznie i efektywnie wykorzystywać? Kluczem do zmiany swojego życia na lepsze jest wiedza na temat siebie. Konsultacja z doradcą rozwoju osobistego to doskonała okazja do tego, aby zatrzymać się na chwilę i nie tylko dostrzec cel, do którego zmierzamy, ale zaplanować konkretną drogę do niego i niezbędne przystanki. To szansa, aby wreszcie zrobić coś dla siebie i dla poprawy swojego komfortu psychicznego. Zapisz się na darmową konsultację i sprawdź, co w Twoim życiu może zmienić 20 minut.

Tagi:
zdjęcie Fryderyk Karzełek
Ekspert:

Trener i mentor; twórca szkoleń – m.in. „Zrób ze swojego życia Arcydzieło” czy „Leadership” oraz autor książek, takich jak: “Heksagon Szczęścia”, “Problemy są dobre”, “Sprzedaż naturalna” czy “Obudź się”. Jest założycielem Heksagon Group, w której skład wchodzi kilka marek. Jedną z nich jest Heksagon PRO, w ramach której stworzył stanowisko doradcy rozwoju osobistego. Jego celem jest wspieranie w świadomym planowaniu i realizowaniu rozwoju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne wpisy

POBIERZ
BEZPŁATNY
e-book